Hyundai Assan Ücretsiz Checkup Sorunu.

Yusuf P. |

Hyundai Assan aracıma servisin önünde bulunan ücretsiz checkup ilanına istinaden ücretsiz checkup yaptırmak istediğimde aracın arızalarını sordular ve söyledim buna istinaden servis personeli arızanın neden kaynaklandığına bakacak ve sonra ortalama bir maliyet çıkaracak kabul edip yaptırsam sorun yok. Kabul etmeyip yaptırmazsam benden 200 tl arıza tespit ücreti alacaklarmış, Hani ücretsiz Checkuptı? İnsanları Servise getirene kadar kapılardaki asılı reklamlar sonrası tamamiyle bir tuzak.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf P.
  05 Ocak
  13:00

  Geri Dönüş yapılacağı söylendi ancak bir dönüş yapılmadı. Müşteri memnuniyeti demekki bu kadar.

 • 04 Kasım
  08:20

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri