Yalçın G. Teşekkür Mesajı

firmanın müşteri hizmetleri cok ilgili ama bu tür sorunları başkalrına yasatmamamlırını umarım teşeşkkürlerr

Hyundai Assan Test Aracı Hakkında Yanlış Bilgi Verdi!

Yalçın G. |

Bugün Erdemir Hyundai Haramidere'deki yerine Silivri'den gitmeden önce, telle irtibat kurup elimizde test aracı mümkün gelin teyitini alıp yola çıktık .Oraya vardık bir araç beğendik test etmek istedik araç yok dendi .Sorduk testte mi hayır , peki nerede müdür bey de gelecek mi hayır

Sorduk buyurun gelin tamam doğru dediler Eee sonra bizim haberimiz yok .Müdür arabayı alıp gitmiş . Bu nasıl mantık . Şimdi benim zamanım benim yakıtım ne olacak .Nasıl bir işleyiş .

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçın G.
  08 Temmuz
  13:05

  firmanın müşteri hizmetleri cok ilgili ama bu tür sorunları başkalrına yasatmamamlırını umarım teşeşkkürlerr

 • 01 Temmuz
  14:50

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri