24 Mayıs 2014

Hyundai Assan Sürekli Reklam SMS'i Gönderiyor.

Hyundai Assan Kamer Oto Samsun şubeniz defalarca aramama rağmen reklam amaçlı gönderdikleri Sms mesajlarını göndermeye devam etmektedirler. Bilgi işlem kısmında çalışan arkadaşlara kayıtlarınızdan telefon numaramı kaldırın diye kaç kez iletişime geçmeme rağmen kaldırmadılar. Konuyla ilgileneceğinizi umut ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Hyundai Assan genel merkez internet sitenizde de kayıt açtım.

Engin 1.597 Okunma

Cevaplar

  • Engin'in Teşekkür Mesajı27 Mayıs 2014

    Hyundai Assan olarak üzerine düşeni yaptı. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim. Umarım bayilerde aynı hassasiyeti gösterirler.

  • Hyundai Assan Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön