10 Mayıs 2013

Hyundai Assan Sunroof Problemi Çözülemiyor!

2013 model Hyundai i30 aldım aldığım günden bu yana 2 aydır Sunroof problemi yaşıyorum ve çözülemedi hala bekletiyorlar veya oyalıyorlar bilemiyorum. Takırtı, tıkırtı yapıyor aldığıma pişman oldum. Bu problem başka i30'lar da da görülmüş ama Hyundai demek ki hala çözememiş. İlgi alaka yok bu sorunum için daha kaç ay beklemem gerekiyor verdiğim paralara yasal yollara başvurmayı düşünüyorum çözülmezse şayet.

Samed 944 Okunma

Cevaplar

  • Samed 13 Mayıs 2013

    Burada şikayetimi paylaştığım gün firma bana dönüş yaptı bunun içi sikayetvar.com'a teşekkürü bir borç bilirim. Sorun hala çözülmedi orası ayrı.

  • Hyundai Assan Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön