Hyundai Assan Sorunum Giderilmiyor!

Ersan M. |

Önceki Hyundai Denizli bayisi turkuaz oto. ile ilgili şikayet dilekçesini Hyundai Assan 'a vermeme ve ilgileneceklerini söylemelerine rağmen aralık 2012 Hyundai assan' dan hala tarafıma bir açıklama yapılmamıştır. Bu denli ilgisizlik bir distrübütörün böyle bir bayisi olmasına şaşmamak gerek Turkuaz oto Hyundai Denizli bayisi reklamlarda vaat edilen krediyi kullandırtmayıp banka kredisi kullanarak 960 tl zarar etmeme sebep oldu. 58. 000 tl olarak tarafıma satılan araç için şahsıma 55.859,74 tl fatura kesildi. Buradan da 1. 000 tl üzeri zararım söz konusu oldu.

Etiketler :

Oto.Fiyat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersan M.
  09 Ekim
  10:33

  sattım bitti anlayışıyla hizmet verilmekte.hala bir dönüş yapılmış değil

 • Ersan M.
  26 Haziran
  15:56

  bir kez bile aranmadım,müşteri memnuniyet ilkeleri yok

 • Ersan M.
  16 Nisan
  17:00

  hep aynı şeyi söylüyorsunuz ama hala daha hyundai assan dan bir yetkili beni aramış değil,ben aramaktan bıktım ve her aradığımda da hiç bir cevap alamıyorum

 • 05 Nisan
  11:57

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri