21 Ağustos 2013

Hyundai Assan Sol Kapı Cam ve Ayna Kumanda Paneli Değişimi!

Bir ay kadar önce İstanbul'da Hyundai Blue yetkili servisine sol kapı cam ve ayna kumanda paneli ile ilgili şikayetimi bildirdim. İlgilendiler ve parçanın garanti kapsamında olduğu ve değiştirileceği belirtildi ama ellerinde mevcut olmadığı için beklememi genel merkezden temin edeceklerini, haber vereceklerini bildirdiler. O gün bu gün parça hala yok.

Genel merkezi arıyorum mail ile durumu anlatıyorum ses seda yok. Genel merkez müşteri temsilcisine bağlanıyoruz yine netice yok. Sizi arayacağız diyorlar yanıt yok 2000 yılından beri Hyundai kullanıcısı ve müşterisiyim. Böyle ilgisizlikle karşılaşmadım. Şimdiye parça istense Kore'den gelirdi. Biran önce bilgilendirilme mi istiyorum.

Erol 388 Okunma

Cevaplar

  • Erol 27 Ağustos 2013

    28 ağustostayız. hala irtibata geçen yok. Çok komik oluyorsunuz.

  • Hyundai Assan Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön