11 Temmuz 2013

Hyundai Assan Sıfır KM Aracım Fabrika Hatalı!

Yaklaşık 7 ay önce aracı Ekol otodan aldım. Aldığım günden itibaren araç hasarlı çıktı. İlk önce vites kutusunu değiştirdiler sonra direksiyonu, sonra aynaları, sonra balataları, sonra diğer aksesuarlarını değiştirdiler. Fabrikadan servis geldi onlarda yapamadılar. Her servise gittiğin de Ekol oto başka bir yerini bozuyor.

Ne fabrikadan gelen arkadaşlar nede Ekol otoda çalışanlar işini düzgün bir şekilde yapamıyorlar. Kesinlikle bir çözüm dahi sağlayamayacak kadar bilgisiz olan servis her konuda farklı açıklamalarda bulunuyor. Sadece çözeceğiz diye arabamı komple hurdaya çıkardılar. Servis bilgisiz ilgisiz elemanlarla iş yapmaya çalışıyor.

Yusuf 633 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf 07 Ağustos 2013

  6 kez servise götürdüm aracımı her seferinde başka yerini bozdular. bu mu sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız bumu güven verici marka anlayışı. satmış olduğunuz sıfır km araç fabrika hatalı çıktı neredesiniz neden arkasında durmuyorsunuz. aracımı değiştirene kadar tüm haklarımı sonuna kadar arayacağım. tv kanalları yolu ile , mahkeme ile ,hyundai markasının ne kadar kalitesiz olduğunu tüm türkiye ye anlatana kadar devam edeceğim.

 • Yusuf 07 Ağustos 2013

  sürekli telefonlar veriliyor arıyorum kimse yardımcı olamıyor. hyundai magdurları olarak tv kanalları ile adımızı duyuralım tek başımıza dikkat çekemiyoruz. ekol otomotiv hayatımın yanlışı hyundai marka araç almak.

 • Yusuf 15 Temmuz 2013

  hiç bir şekilde ne kendim nede tanıdıklarıma hyundai markasını tercih ettirmeyeceğim. tamamen bilgisiz ve eğitimsiz servislerden oluşan bir firma.

 • Hyundai Assan Temsilcisi11 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön