02 Aralık 2013

Hyundai Assan Sıfır KM Aracım Çizik Çıktı!

06.14.2013 tarihinde Bayrampaşa Erk plazadan aldığım Hyundai i30 aracım çizik ve anlaşılmasın diyede rutuşlanmış bir şekilde teslim edildi. Birgün sonra fark edip aracı aldığım bayi götürüp durumu anlattım bana araştırılıp bilgi vereceklerini söyleyip gönderdiler ama hiçbir bilgi ve dönüş yapılmadı. Merkeze ilettim şikayetimi tam 4 buçuk ay sonra yoğun bir telefon trafiğin sonucunda bana ilk bakımı ücretsiz yapabileceklerini teklif ettiler.

Arabayı satana kadar 50 takla atan bayi arabayı sattıktan sonra ne haliniz varsa görün vari yaklaşımı Hyundai markasını benim için bitirmiştir. Hakkımı avukatım yoluyla sonuna kadar arayacağım.

Aziz 776 Okunma

Cevaplar

  • Aziz 05 Aralık 2013

    Görüntü olsun diye şikayetçilerinize gönderdiginiz kes yapıştır tarzı cevaplar yazıp kimsenin gözünü boyamaya calışmayın.HYUNDAİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ..

  • Hyundai Assan Temsilcisi02 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön