26 Ekim 2016

Hyundai Assan Sıfır Arabada Sorun!

7.500 km'de ki aracımı geçen ay bakıma götürdüm. Araç az kullanıldığı için hiçbir sorunu yok. Tek sorun sağ arka amortisörün "patlak" olduğu. Her yerde 5 yıl garantili iletişimi yapan Hyundai ne hikmetse bu durumu garanti dışı olarak sayıyor. Genel merkezden arayanlar araba hakkında bilgi sahibi değilken bile "bizden kaynaklı değil" diyorlar. Nitekim servise götürdüğüm yer bile arabayı inceleyip bu kanaate varmadılar. Demem o ki, Hyundai kalitesizliğini ilk seferde hem aracıyla hem de bu olaya yaklaşımıyla çok net belli etti. Beklentim Hyundai'nin bedelsiz olarak bu parçanın değişimini yapmasıdır.

Talip 2.160 Okunma

Cevaplar

  • Talip 26 Ekim 2016

    Değerli Hyundai, size ulaşamadığım için gerek sosyal medya gerekse şikayet varı kullanıyorum. Beni müşteri hizmetlerinde karar verme yetkisi olmayan arkadaşlar aramasın artık, çözüm üretecek yetkileri yok. 3 haftadır telefonda söylüyorum bana çözüm üretecek yetkili biri ulaşsın. Araba sizin yüzünüzden hala yatıyor kullanamıyorum. Bu rezaleti sonlandıracak biri benimle irtibata geçsin artık, lütfen!

  • Hyundai Assan Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön