12 Temmuz 2013

Hyundai Assan Servisten Çıkan Aracım Muayeneden Geçmedi!

01.07.2013'te Hyundai marka aracımı 60000 bakımı için Eskişehir Otosar servise götürdüm. Bakım yaptıklarını söyleyip bana 861 lira gibi bir fatura çıkarttılar ödedim. Ertesi gün 02.07.2013 de muayene için TUV'e götürdüm. Ancak TUV'den aracım muayene onayı alamadı. Sebep ise el freninin ağır kusurlu olduğuydu. Servisten bana verilen yapılan işler listesinde el frenine bakıldığına dair tık işareti vardı.

Tekrar aracımı servise götürdüm ve durumu anlattım tekrar ücret karşılığında yapacaklarını söylediler. 194.70 lira fatura çıkarttılar. Kazası darbesi olmayan sadece 60.000 bakımı için götürdüğüm aracıma toplam 1.056 lira para ödedim. Servisten çıkan aracım ertesi gün muayeneden geçemedi.

Emine 391 Okunma

Cevaplar

  • Emine 23 Temmuz 2013

    11 gün oldu Hala haber beklemekteyim..

  • Hyundai Assan Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön