27 Ağustos 2013

Hyundai Assan Serviste Aracımın Motoru Arızalandı!

2009 Model Hyundai Santafe aracımızı 14.08.2013 tarihinde yağ değişimi için servise götürdük. Aracımızı teslim almaya gittiğimiz sırada motorunun kilitlendiği söylendi. Arabayı sağlam götürdüğüm halde motoru arızalandı. Üstelik önce neden kaynaklandığını bilmediklerini daha sonrada motorun komple değişmesi gerektiğini belirttiler.

Sevil 545 Okunma

Cevaplar

  • Sevil 03 Eylül 2013

    İyi ki yaşadığımız süreci memnuniyete çevireceksiniz. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Bilir kişi tespit raporu çıktı. Araç serviste yağsız kullanılıp, motor yanmış diyorum. Peki biz ne yapabiliriz diyor. Hyundai araç aldığıma o kadar pişmanım ki. Üstelik ikinci bir araç almayı düşünüyorduk. Daha ne yapması gerektiğini bilmeyen firmaya ne diyebilirim. Aracımızı sizin adınızı taşıyan servise nasıl bıraktıysak öyle almak istiyoruz.

  • Sevil 03 Eylül 2013

    Evet Hyundai yetkilisi arayıp zaten elimizden geleni yaptık dedi. Bizde bunun üzerine avukatımızla görüşüp, servisteki araca bilirkişi götürdük. Elimizde bulunan bilir kişi raporu sonucunda sanırım dava açıcaz. Çünkü Hyundai elinden geleni yapmış. Servis yetkililerinin dalgınlığı sonucu motoru arızalanan aracımızı kendimiz yapmak zorundaymışız.

  • Hyundai Assan Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön