Hyundai Assan Servisinin Kusuru Ve Genel Merkezin Tutumu!

Nazan Ö. |

27 Ağustos 2013 günü Hundai aracım çalışmayınca çekici ile Uçar Altunizade servise götürüldü. Asfalt çökmesi sonucu çukura girip çıkma esnasında benzin deposunun ve benzin pompasının hasar gördüğü söylenildi.

Allianz sigorta kasko masrafları karşılayacağını söyledi.kasko şirketinden aracın serviste olduğu süre boyunca araç istedim. Bana bir gün sonra dönüş yaptıklarında servisle görüştüklerini ve 24 saatlik bir onarım işi olduğunu bu nedenle araç veremeyeceklerini söylediler.

Bugün 06.09.2013 hala araç teslim edilmedi, kaskoya 24 saatlik onarım denildiği için kasko araç da vermedi. Hundai Assan genel merkez sorunun çözümü için çalıştıklarını söyledi, servis ise parçanın daha gelmediğini. Mağdurum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazan Ö.
  09 Eylül
  15:00

  Bu mudur yani? Hyundai marka araçları trafikte bol miktarda görmekteyiz.Buradan da anlaşılacağı gibi araç satışı oldukça fazla..Bu kadar araç trafikte ise kaza yapma ve ya arızalanma riski de aynı orandadır.
  1.Peki neden Türkiyede yedek parça bulunamıyor?
  2.Kore'den bir parça gelemeyeceği için toplan parça talebinin süresi nedir?
  3.2 haftadır işe-gidip gelirken ödediğim taksi ücretlerini kim verecek?
  4.Kaskonun araç vermeme durumu servis kaynaklı olduğu için HHundai bana araç verecekmidir?
  5.Hala bir müşteri temsilcisi irtibata geçememiştir?
  bir daha Hyundai araç almıyacağım ve almak isteyenlere yedek parça sorunu olduğunu söyleyip vaz geçireceğim..

 • 09 Eylül
  08:51

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri