Hyundai Assan Servisin Çözemediği Yada Çözmediği Sorun!

Aydin T. |

2010 model i20 sahibiyim. Arabamda 2013 yılından sonra özellikle yaz aylarında sıklıkla baş gösteren sorunla (arabanın arkasından gelen genleşme sesi) ilgili Düzce Hyundai Özenler yetkili servisine sorunu yaşadıkça ya da bakım için gittiğimde şikayetimi ilettim, en son 2015 Mayıs ayında garanti dolmadan çözülsün diye yine götürdüm detaylı inceleme için birkaç gün serviste kalan arabamda her zaman aldığım cevabı yine aldım "sorun görülemedi" denildi. Bu sene sorun tekrar baş gösterdiğinde bu defa Düzce sanayisine bir arkadaşımın tavsiye ettiği ustaya gittim ve usta hiçbir test yapmadan şikayetlerimi dinleyince sorunun ne olduğunu anlattı ve bunun çok basitçe anlaşılabilecek bir sorun olduğunu söyledi. Soru şu Hyundai servislerindeki çalışanlar bunu anlayamayacak kadar yeteneksiz mi yoksa sorun kasten mi tespit edilmedi garanti kapsamında değiştirmemek için. Hyundai'ye olan güvenim bitti.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  13:28

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri