18 Kasım 2014

Hyundai Assan Servisi İlgilenmiyor.

Aracımın uzaktan kumandası kapıları açmıyor diye götürdüğüm arabamın iç kapı kolunu değiştirmişler. Ancak benim sorunum aynen devam ediyordu. Bunu söylediğimde tekrar açtılar ve düzgün bir şekilde yaptılar. Bana bunu söylemediğimi ilettiler ancak unuttukları çok açıktı. İsmi T*** olan personel hanım yüzümüze bile bakmadan ilgisiz tavırlar ile bizi servisten soğuttu.

12:00'da verdiğim arabamı 18:00 sularında teslim aldım (hala yapılmamıştı) ve zaman yetmediği için yıkayamadıklarını söylediler. Ayrıca benimle ilgilenen servis personeli kapımı söküp işlem yaparken başka lüks bir aracın çağrısına uyup öyle bırakıp onunla ilgilendi hizmet almamız için lüks bir aracım olması mı gerek?

Selçuk 1.043 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi19 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön