Hyundai Assan Servisi Aracıma Parça Temin Etmiyor!

Erkan V. |

Aksaray Hyundai Assan servisinde aracım için parça almaya gittiğimde gerekli parçanın Türkiye stoklarında olmadığı bilgisini verdiler. Anlam veremediğim bir üslup ile hurdacıya gitmemi onlardan bulabileceğimi söylediler. Bende farklı bir servisi arayıp parçanın Türkiye stoklarında olduğu bilgisini aldım.

Genel merkezlerine bu durumdan rahatsızlığımı bildirdim. Stoklarda olmayan parçalar 3 gün içinde her nasılsa geldi ama bir parça yanlış geldi. O parçayı haklı olarak almak istemedim ama tavırlar dahada amiyane bir hal aldı. Bizi şikayet etmişsiniz vs tavırlar bizde sizin iş yerinize gelsek bunları yapsak hoşunuza gider mi gibi davranış sergilediler.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan V.
  18 Aralık
  20:19

  18-12-2013 hyundai halen tarafıma dönüp bilgi verecek.

 • Erkan V.
  13 Aralık
  23:09

  Ne arayan var ne soran, servisteki adam hakliymiş gidip hurdacıdan arayacağım parcalari. Parca arayan olursa ilkerler.com bakin en azindan gayet kibar ve musteriye saygılılar. En kısa surede aracimi satacam Alman markasina dönecegim. Onlarda boyle bir basitlik olmaz. Basit markadan basit hizmet

 • 10 Aralık
  11:32

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri