07 Mayıs 2014

Hyundai Assan Servis Yanlış Gelen Parçayı Zorla Satıyor.

Atmaş Çorlu servisinden parça siparişi verdim. Özelikle de yakıt pompasının hangi parçasını istediğimi belirttim.Yakıt parçası yerine hava sistemi ile ilgili parçayı İstanbul'dan getirip teslim ettiler. Parça hiç açılmadan orijinal poşetinde ve kapalı olarak geri vermeye kalktığımda bana doğru parçayı da getirdiklerini ama bu parçayı da almam gerektiğini belirtiler.

Sağlam parçayı mı değiştireceğim diyorum servis müdürü de geri alamam alıcaksınız ikisi birden yoksa yanlış parçanın parasını iade etmiyeceklerini belirttiler elim de sağlam parçayla kaldım. Bu parçanın değeri 60 TL'dir.

Bülent 737 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön