29 Ekim 2013

Hyundai Assan Servis Yağ Değişimini Garanti Kapsamında Yapmadı!

2012 model Hyundai Accent blue sahibiyim. Aracımı alma sürecinde bana verilen broşürde (ekte) ilk 3 yağ değişiminin ücretsiz olacağı yazıyordu. 7 Ekim 2013'te Hunko/Maltepe'de yağ değişimi yaptırdığımda, broşürde bir hata olabileceği bu kampanyanın 2011 model araçlar için söz konusu bir kampanya olduğunu ama onun da bittiğini vs söylediler.

Yağ değişim ücretini 224 TL aldılar. Ben ise nasıl olsa bu kadar açık bir meseleyi tüketici hakem heyeti/mahkemesinde çözeceğimden emin olduğumdan parayı itirazsız ödedim. Ancak durumu aynı gün Hyundai Assan merkeze de mail yaptım. 9 Ekimde bir arkadaş aradı ve broşürü mail yapmamı rica etti, yaptım. Aradan geçen sürede ne arayan oldu ne de cevap veren.

İbrahim 747 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 01 Kasım 2013

    30 Ekim tarihli Hyundai mesajında benimle müşteri ilişkileri bölümünün irtibata geçeceği söyleniyordu. Halen geçen olmadı. Böylece bugün itibariyle mağduriyetimin üzerinden 24 gün geçti. Hyundai hala ortada yok.

  • Hyundai Assan Temsilcisi30 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön