06 Temmuz 2013

Hyundai Assan Servis Ücretlendirmesi!

30.06.2013 tarihinde Media Mark'tan 199 TL'ye almış olduğum dijital USB'li teyp çalarımı peşin takma ücreti olaraktan 15 TL verdiğim anlaşmalı firmasına gittim. Fakat Hyundai Starex marka aracımın ön konsolunu sökemeyeceklerini beyan etmeleri sonucu Hyundai servisine gittim.

Daha sonra serviste biz bu işi saatlik yapıyoruz dediler ortalama 20-30 dakikada ön konsolu ayırdılar ve 88 TL aldılar. Mütaakbinde Medya Mark'ın anlaşmalı elektronik firmasına teybi taktırmak için gittim. Teybi taktılar, fakat aracın şasesini teybin şasesine bağlamış olmaları sebebiyle aracın sağ tarafındaki tüm ampulleri patlamış. Bu sebeple de tekrar servise gittim hiç bir şey yapmadan 45 TL daha para aldılar lambalar yapılmadı.

Yurdanur 197 Okunma

Cevaplar

  • Yurdanur 24 Temmuz 2013

    beni tatmin eden bir şey gelişmedi servis yüzünden satmayı düşünüyorum çok sevdiğim arabamı

  • Hyundai Assan Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön