Hyundai Assan Servis Sorunu Gidermedi!

Özlem Y. |

Hyundai İX 35 marka arabamı sıfır aldım, 4 aydır kullanmaktayım ve hiçbir sorun yaşamadım. Ancak geçtiğimiz hafta lastiğe giren bir çivi sonucunda yetkili bayiyi aradım ve onlardan aldığım yanıt en yakın lastikçiye gitmem oldu. Doğaldır ki ben de lastikçiğe gittim ve lastiğin havasının 20 ye düştüğünü öğrendim. Lastikçi tamir etti ve ben hafta sonu servise aracı götürdüm. Çünkü aracın lastik basınç sensörü lastiğin havası düştüğü halde göstermiyordu. Servis önce bu bedeli garanti kapsamında karşılamayacaklarını kaskomdan karşılanabileceğini belirtti. Kaskom da ödemedi. Şu anda arabamda lastik patlak sensörü yanıyor. Müşteri hizmetlerine bildirdim ve 1 hafta oldu geri dönüş hala olmadı.

Etiketler :

Lastik

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem Y.
  22 Mart
  10:39

  ben zaten Hyundai Genel Müdürlüğü ile 5 kere görüştüm ve 1 haftadır bana dönüş olmadı.
  Hala bekliyorum.
  Bilginize.

 • 21 Mart
  21:04

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri