22 Ağustos 2013

Hyundai Assan Servis Sorunu Gideremiyor!

Daha 2 yaşında olan İ20 Hyundai marka aracım her bakıma gittiğimde minimum 700 TL masraf çıkartıyorlar ama ön panelden gelen sinir bozucu titreşim/vibrasyon sesini bir türlü gideremiyorlar. İlk şikayet ettiğimde giderileceğini düşünüyordum ama aracı teslim aldım, daha servisten 100 mt uzaklaşmadan sesin devam ettiğini fark ettim.

Ustaları ile test sürüşüne çıktık "ben bir şey duymuyorum" dedi daha da delirdim. Servis bürodaki yetkili tekrar getirin söküp halledelim dedi. Götürdük ama götürmez olaydık bu sefer ses daha beter bir hal aldı. Son bakımda da halledeceklerdi ama yine aynı geldi araç, bıktım artık.

Aygul 398 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön