Hyundai Assan Servis Sonrası Lpg'li Aracımın Benzin Pompası Yandı!

Uğur G. |

Aracımı servise götürdüm. 60.000 km ağır bakım olduğunu ve bir çok parçanın değişmesi gerektiği söylendi. Değişen parçalardan biri de benzin pompası filtresi idi. 5 gün sonra aracımın benzin pompası yandı. Servis kendi hatalarının olmadığını ve tamamen tesadüf olduğunu söyledi.

Etiketler :

Filtre / Pompalar Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  16:55

  Değerli Müşterimiz,

  Müşteri ilişkileri birimimiz tarafından paylaştığınız iletişim numarası 2 defa aranmış fakat ulaşılamamıştır. Müşteri ilişkileri birimimize 0216 571 63 01 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Hyundai Müşteri İlişkileri

 • Uğur G.
  16 Eylül
  15:38

  09.09.2014 tarihindeki şikayetimin giderilmesi ile ilgili beni halen arayan olmadı. Aracım 01.09.2014 tarihinden bugüne ATA Hyundai yetkili servisinde 16 gündür benzin pompası beklemektedir. Beni 1 haftaya gelecek diyerek 2 haftadır oyaladılar. Şimdi de tarih veremiyoruz diyorlar. Mağduriyetimin giderilmesi için kendilerinden araç istedim. Bu konuda da geri dönüş olmadı.

 • 10 Eylül
  09:06

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri