17 Ocak 2014

Hyundai Assan Servis Hizmet Kusuru!

Ağır hasarlı aracımın kasko perte çıkarma yüzdesi %18 iken benim aracım İnoto Serviste % 35 hasarlı çıkmasına rağmen aracın tamir edilmesi halinde İnoto'nun komisyonu göz önüne alınıp benim aracımın tamir edilmesi yönünde ekspert ile karşılıklı anlaşmışlar. Ağır hasarlı aracım perte çıkarılmadığı gibi yapılan tamirde de işçilik hataları yine servisin kendi elemanları tarafından kabul edilmiştir.

Ayrıca aracım bana verilen teslim tarihinden 1 ay sonra iade edilebildi ama hala araçta kusurları mevcuttur. Aracımın kaza hasarları haricinde serviste araca hasar verilmiştir. Tüm ısrarlarıma rağmen Sivas İnoto yetkilileri benimle görüşmeyi kabul etmediler. Araç hala hasarlı vaziyettedir.

Yılmaz 241 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz 22 Ocak 2014

    Servis ve teknik destek konusunda oldukça lakayt ve sorumsuz bir firma

  • Hyundai Assan Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön