Hyundai Assan Servis Haksız Ücret Alıyor

Zafer T. |

34 ** *** plakalı aracımı Hyundai Assan Coşkun otoya debriyaj şikayeti ile götürdüm aracın km 20.000 km civarında idi. Araca baktılar biz debriyaj setini garantiye sokarız fakat 150 TL işçilik alırız ve 20.000 km bakımını yapmamız gerekir dendi. Buna itiraz ettim Hyundai Assan müşteri ilişkiler servisini aradım ben bakım yaptırmak istemediğimi söyledim ve debriyaj değişim işçiliğini benim kabahatim olmadığını dolayısı ile ödemek istemediğimi aktardım.

Bana gerekli yerleri arayıp dönüleceğini söylediler. Fakat en az 5 kere tekrar aradığım halde dönüş olmadı. Bende çıkartıkları hesapların hepsini ödedim. Aracımı aldım bugün üzerinden 1 hafta geçtiği halde hala bana sonuç budur diye dönülmedi.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer T.
  13 Kasım
  11:38

  neredeyse 1 sene olacak hala bana kimse dönmedi

 • Zafer T.
  18 Temmuz
  12:47

  şikayetimle ilgili geri dönüş olmadı biz yine de bu arabayı almak zorundayız onlarda bunun farkında allaha havale ediyorum

 • 28 Şubat
  14:33

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri