02 Temmuz 2013

Hyundai Assan Servis Haksız Ücret Aldı!

2006 model Hyundai Getz aracımın yakıt göstergesindeki bir sorun için Ata Hyundai yetkili servisine gitmiştim. Servis yetkililerine en baştan sorunun yakıt şamandırasında olmadığını söylediğim halde bir bir buçuk saat şamandırayla uğraşan eleman sonunda sözüme geldi ve sorunun göstergede olduğunu söyleyerek benden 76 TL arıza tespit ücreti bütün itirazlarıma rağmen aldılar. İlk defa bittiğim bu yetkili servise bir daha gitmeyi düşünmediğim gibi bundan sonrada Hyundai araçların yanına bile yaklaşmam.

Muzaffer 481 Okunma

Cevaplar

 • Muzaffer 06 Temmuz 2013

  Ata Hyundai'den aradılar. Bu ücreti almaları gerektiğini söylediler. Bana da ders olsun bir daha Hyundai ürünlerini değil tercih etmek aklımdan bile geçirmem. Bu arada yukarıda verdikleri cevap tamamen boş bir cevap lütfen inanmayın.

 • Muzaffer 06 Temmuz 2013

  Ata Hyundai den aradılar 'bu para hakkımız söke söke alırız' dediler.

 • Muzaffer'in Teşekkür Mesajı03 Temmuz 2013

  Gösterdiğiniz hassasiyete teşekkür ederim. Yetkili servisten aramalarını bekliyorum.

 • Hyundai Assan Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön