Hyundai Assan Servis Fiyatı Farklılıkları!

Regaip Nurdan B. |

Aracımın 30.000 bakımını yaptırmak için İzmit Fertan otodan aldığım fiyat 480 tl idi.Mavikart indirimiyle 450 tl fiyat verildi.Bunun üzerine Yalova ve Adapazarı yetkili servislerini aradım ikisinde de Mavikart indirimiyle 360 TL fiyat verildi.Servisler kafalarına göre mi fiyat veriyorlar yoksa Hyundai nin belirlediği fiyat üzerine kafalarına göre kar payımı konulmaktadır.
Bu yapılan hem Hyundai nin servislerinin adına leke sürmekte hemde size firma olarak duyulan güveni sarsmaktadır.
Bu konuyla ilgili gereğinin yapılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini bilgilerinize sunarım.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  08:57

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri