14 Mart 2013

Hyundai Assan Servis Fazla Ücret Aldı!

Kursuma ait Hyundai marka bir aracım 06. 03. 2013 tarihinde başka bir araca çarparak kaza yapmış, çarpılan araç Hyundai Irent firmasına götürülmüş, hasar tutarı 8600 TL olarak belirlenmiştir. Bunun üzerine aracı satın almak istedim ancak İrent firması benden ne için olduğunu bilmediğim 450 tl istedi ve sonunda 293 tl'ye anlaştık ve ben bu parayı ödedim.

Fakat yıllardır birlikte çalıştığım bu firmanın bu tavrı beni rahatsız etmiştir. Tarafıma yapılan bu davranışın araştırılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini istemekteyim. Ayrıca zararımın karşılanmasını talep ederim.

Numan 221 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi14 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön