08 Ocak 2014

Hyundai Assan Servis Bakım Ücretlendirmesi!

Neziroğlu Hyundai servisinden Getz’lerde, periyodik bakım 31 Mart’a kadar 270 TL diye mesaj
geldi Eşimin aracının 90.000 bakımı için götürdüm 750 TL kadar hesap çıkardılar. Bunun periyodik bakıma isabet eden kısmı ne kadar diye sordum 450 TL dediler. Mesajlarını gösterdim. Bu 15 bin km ve katları bakım içindir, 30 bin km katları için geçerli değil dediler. Mesajlarında böyle bir ayrım olmadığını söylediğimde, her şeyi oraya yazmıyoruz dediler.

Ne yapılabilir ki? Tek yapabilecek bu tür yanlış mesajlar gönderen firmalar konusunda diğer
kullanıcılara bilgilendirmek. Garanti süresinden sonra bu tür servislere uğramamak ve böyle servislere izin veriyorsa, bir daha Hyundai araç almam.

Nuri 1.094 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi09 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön