Hyundai Assan Servis Aracın KM'sini Yanlış Kaydetmiş Düzetmiyor!

Mustafa Akın G. |

İlk sahibi olduğum aracımın km'si 34000 olmasına rağmen İzmit Hyundai servisinin şase numaralarına bakmadan işlem yaptığı için Aydın servisine götürdüğümde aracımın 160000 km olduğunu söylediler. Defalarca servisi aramama rağmen ve Hyundai müşteri hizmetlerine şikayetimi iletmeme rağmen herhangi bir sonuç alamadığım gibi geriye dönüş bile yapmadılar.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Akın G.
  25 Mart
  23:48

  24 Mart olmasına rağmen bilgisayarda kendi yaptıkları yanlışı hyundai Assan düzeltmekten aciz. sadece telefonla görüştük ama
  sonuç hala 0. Bu ciddiyetsiz devlet dairesi gibi çalışan hyundai assan'ı kınıyorum.

 • 14 Mart
  21:23

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri