12 Kasım 2013

Hyundai Assan Servis Aracımın Sorunu İçin Yüksek Ücret Talep Ediyor!

Bugün aracımı satmak maksadıyla ekspertiz yaptırmaya Hyundai Ata servisine gittik. Aracı 2 saat incelediler. Sonuç aracın V kayışı ile şarj dinamosu bilyelerinin değişmesi lazım dediler. Rakam olarak da 1000 TL'nin üstünde bir rakam söylediler ve bir şeyler yapabileceklerini söylediler.

Aracım 2010 model dizel Hyundai i30 55.000 KM'de servis bakımlı bir araç. Aracın henüz yaklaşık 2 yıl ve 45.000 KM garantisi mevcut. Kendilerine bunların sarf malzemesi olmadığını ve garanti kapsamında olduğunu söyledim. Biraz utanarak öyle olmadığını izah etmeye çalıştılar. Ama öyle olduğunu isimleri kadar iyi biliyorlar. Başka yetkili servisi aradım farklı fiyat verdiler. Aradaki rakam V kayışında 350 TL.

Necla 629 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön