Hyundai Assan Servis Aracımın Onarımını Yapmıyor!

Berker D. |

İzmir'deki bir servisinde bana doğru hizmet verildiğini hissettirdi fakat İstanbul'a geldiğimde tamamen yanıltıldığımı hissettim. Bakımlar doğru yapılmamış. Araç triger kayışının değişmesi gerekiyormuş, zamanı dolduktan sonra 3-4 kez servise gitmeme rağmen bu konuyu atlamışlar. İstanbul'a geldiğimde ise motorumun yanması vb. birçok güvenlik riski olduğunu öğrendim. Şimdi ise ben İstanbul'da yaşamama rağmen bana İzmir'de yaptıracağım bakımda indirim öneriyorlar. Beni 2 yıldır bu riskle ortada dolaştırıyorlar sonra da koca firma git orada baksınlar diyor. O servise güvenim kalmadı. Hyundai ile görüştükten sonra onlara güvenim hiç kalmadı.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berker D.
  04 Haziran
  20:53

  Hala sonuçlandırılmadı bu şikayet. Bir kere takibe aldık diye aradılar fakat anlamlı birşey söylemediler. O zamandan bu zamana da birşey yok.

 • 31 Mayıs
  11:33

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri