Hyundai Assan Servis Aracımın LPG Bakımını Yapmıyor

Bünyamin K. |

Aracımda fabrika çıkışlı Lpg sistemi bulunuyor. Hyundai aracımın periyodik bakımları zamanında yapılmıştır. Şimdi Lpg kaynaklı sorun oluştu ve masrafını garanti kapsamında yapmıyorlar. Sebep olarak Lpg bakımı yapılmadığını öne sürüyorlar. Bende diyorum ki madem bu aracın Lpg'si fabrika çıkışlı öyleyse periyodik bakımda servis neden Lpg'ye bakmıyor? Hukuki olarak çözülür mü diye düşünüyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Kabul Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  10:45

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri