Hyundai Assan Servis Aracımın Bakımını Yapmadı.

Ender Y. |

Yeni i20 model arabamın egzoz temizliğini yaptırmak için servise gittim. Öğle 11.50'de okulda olmam gerektiği için sabah erkenden kalkıp saat 8'de aracı Gaziantep Ayıntap Otomotiv Hyundai servisine bıraktım. İşlemin ne kadar sürede biteceğini, uzun sürecekse bugün yaptıramayacağımı belirttim. Yaklaşık bir buçuk saat süreceği söylendi. Saat 11.15'te geldiğimde aracıma geçen üç saat içerisinde işlem yapılmadığını gördüm. Nedenini sorduğumda bir somunun laçka olduğu ve sökmek için bir ustanın alet almaya gittiği hala gelmediği söylendi. Okula geç kalacağımı söylediğimde de aracı alıp yarın tekrar gelebileceğim söylendi. Hyundai'nin bir vida sökecek aleti yok mu?

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ender Y.
  24 Ocak
  14:17

  Firma bildiğimiz eften püften ilgileneceğiz laflarından başka ne yazık ki bir çözüm üretmedi.

 • 02 Ocak
  08:26

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri