Hyundai Assan Servis Aracımı Garanti Kapsamında Onarmıyor!

İlhami A. |

17000 km'de 2012 model blue 1.4 prime model Hyundai Assan arabamı aldığımdan beri sol ön tekerden ısındığında ses geliyordu. Aydın ilkem Hyundai servisine 3 defa götürmeme rağmen sorunu tespit edemediler. Sorunun balatadan olabileceğini söyleyip değiştirilmesi gerektiğini, balatayı 180 Lira'ya değiştirebileceklerini aşınan parçanın garanti kapsamına girmediğini söylediler. Bende 17000 km de bir aracın balatasında ki sorunun üretim hatasıyla ilgili olduğunu söyledim.

Bu durumu Sanayi Bakanlığına'da bildireceğim. 2. sorun sol arka cam krikosu düzgün çalışmıyor ve parçayı fabrikadan istediklerini her nasılsa 3 aydır parça bir türlü fabrikadan gelmiyormuş. Gelince beni arayacaklarmış, Aydın ilkem Hyundai'yi kınıyorum.

Etiketler :

Disk/Kampana Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  11:37

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri