Hyundai Assan Servis Aracımı Garanti Dışı Bıraktı!

Erol K. |

Hyundai i30 2009 Lpg'li araç sözde 100.000 KM garantili. Bugüne kadar aracımın bakımını hiç aksatmadan 75.000 km olana kadar afyon bayisinde yaptırdım. Araç şuan 85 binde 75 bin bakımı yaptırmak ve aracımda ki titreşim nedeni ile servise başvurdum servis titreşim nedenini motor kopresyonu düşük.

Supap arızası olarak bildirdi ve garanti dışı dedi. Nedeni de 75'lik bakımın gecikmesi madem garanti dışı dedik sanayide iki farklı ustaya gösterdim ikisi de 2. silindir kopresyonu düşük olduğunu bunun sebebi de sekmandan kaynaklandığını söyledi. Kopresyon testi bakım kitabına göre ne 60 binde nede 75 binde yapılmıyor. İşin tuhafı aynı gün garantiden fren svici değişti.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol K.
  07 Şubat
  22:43

  sattım kurtuldum bir daha hyundainin kapısının onunden dahi geçmem

 • Erol K.
  18 Ocak
  21:03

  çözmedi ki değerlendirelim

 • 15 Ocak
  11:34

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri