Hyundai Assan Satış Sonrasında Yardımcı Olmuyorlar...

Abdullah T. |

Satış sonrası size hiç yardımcı olmuyor Genel Müdürlüklerinde kimse çalışmıyor kimseye ulaşılamıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah T.
  02 Mayıs
  23:04

  Dönüş bile yapamıyorsunuz

 • Abdullah T.
  30 Nisan
  12:45

  Eğer hyundai bir araç alacak olursanız karşılaşacağınız problemler. 1- müşteri hizmetleri memnuniyetsizliği 2- aldığınız araçtaki sorunları kullanıcı kaynaklı diye sizin üstlenmeniz 3- periyodik bakımda ekstra masraflarla kat kat para ödemek zorunda olmanız 4- servislerin buradan ek gelir elde ederek sizi sömürmesi 5- araçtaki parçaların ömürleri diğer modellere göre %90 erken bitmesi 6- araç ta sorun olduğu halde görülmemesi vs. Gibi

 • Abdullah T.
  30 Nisan
  04:48

  Sözde hala dönecekler Müşteri memnuniyeti sıfır

 • 26 Nisan
  16:53

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri