Hyundai Assan Radyatör Sorunu!

Vecdi K. |

2015 model aracımın 15000 bakımını mayıs ayında Kocaeli Fertan otomotivde yaptırdım. 20.08.2016 tarihinde yolculuk esnasında aracımın hararetinin yükseldiğini gördüm. Sağa çekip kontrol ettiğimde radyatörün fan tarafından delik olduğunu ve şu kaçırdığını gördüm. Yol yardımını arayıp kurtarıcı ile servise götürdüm (Fertan otomotiv).
Serviste radyatör delinmesinin garanti kapsamına girmediği belirtildi.
Radyatör motor tarafından ve koruma içerisinde parça girmesi mümkün olmayan bir yerden delinmiş durumda. Benim şahsi fikrim fan pervane balanslarının bir tanesi koparak pervane ile radyatör arasın gelerek pervane çalışması sonucu radyatörü delmiştir.
Yukarıda belirttiğim konunun garanti kapsamına girmediğini bana bildirdiler.
Fakat radyatöre neyin zarar verdiği hakkında mantıklı bir açıklama yapılmadı. Hasar dıştan olsa kullanıcı hatası kabul edilebilir. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ağustos
  12:11

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri