Hyundai Assan Personel Davranışı!

Özge Y. |

19. 05. 2013te tuzla Dumankaya şubesine gitmekle başladı bu deneyimim. Almak istediğim sadece buz mavisi bir i20 idi. Gözümün önünde orda olan bir arabaya bu satıldı yok demeleri, daha sonrasından satılmadığını öğrenmem ve deneyimsiz ve kaba personel kadrosu benim hasta olmama sebep oldu. Güzel bişey yapacakken hüsranla sonuçlandı çünkü ilk olarak özel plaka vs her talebimde hayır cevabı almamdan tutun vergi dairesinden vergi numarası almaya gittiğimde bayi satış müdürü M*** beyin bir işi yapamadınız ve personeline ettiği kaba davranışa şahit olmama kadar bütün işlemler farklıydı. Hyundai'ın önünden dahi geçmeyeceğim.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge Y.
  19 Haziran
  11:08

  şikayetime cevap verilmedi halaaa

 • Özge Y.
  11 Haziran
  10:53

  oluşturduğum şikayetimi hala sonuçlandırmamış olmalarıyla bile hyundai çalışma politikasını yakından görmüş oluyoruz. ayrıca bu aracı almak içn verdiğim vekalet ücretim çöpe gitti 130 tl notere verdim bu ücretin de iadesini istiyorum ve şikayetimi acil sonuçlandırın!

 • 07 Haziran
  09:25

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri