Hyundai Assan Onayım Alınmadan Aracımı Boyadılar!

Sedat A. |

Geçtiğimiz ay küçük bir kaza yapmıştım, aracımın sağ ön çamurluğu hasar gördü. Aracımı tamir ettirmek için Ata Hyundai servisine götürdüm. Yapılan ekspertiz raporlarına göre sadece sağ ön çamurluğumuz değişecekti. Servis değişimi yaptı ve boyadı ilk boya yapıldığında biraz orijinal renginden açık bir ton olmuştu. Bende bunun çok belli olduğunu ve biraz daha rengini koyulaştırmalarını istedim. Fakat ben renk farkını anlamayayım diye sağ ön kapımızı da aynı renkte boyamışlar. Kapıda hiçbir çizik dahi olmadığı halde ve bunun tespitini uzman kişilere yaptırmış olmama rağmen yanlış söylüyorlar. Boyamadık diye şuan şikayetçiyim ve gerekenin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Boya Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  11:42

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri