Hyundai Assan Ön ve Arka Balatalar Ayrı Seviyelerde!

Levent A. |

Aracım 2012 model 19500 km de. Geçen hafta ses şikayetiyle Kayseri bayisine götürdüm arka balataların bitmiş olduğunu söylediler (ön balatalar yarı seviyede). Arka balatanın önden daha çabuk bitme ihtimalinin olmadığını söylediğimde artık balatalarda asbest kullanılmadığını bu nedenle erken bittiğini söylediler.Kendilerinde ön balatanın da aynı olduğunu söyledim garantiden değiştirilmesini talep ettim kabul etmediler. Müşteri ilişkilerine başvurdum onlarda aynı gerekçeyle garantiye girmeyeceğini söylediler.

Etiketler :

Lastik Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent A.
  23 Ekim
  16:26

  ARKA BALATA ÖNDEN DAHA ÇABUK BİTEBİLİRMİ VE 19000 KM DE BİTEBİLİRMİ TEKNİK OLARAK MANTIKLI BİR CEVAP VERİNİZ

 • Levent A.
  23 Ekim
  16:24

  ÜÇ GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN HALA FİRMANIZDAN HERHANGİ BİR CEVAP GELMEDİ.P TESİ GÜNÜNE KADAR CEVAP VERMEZSENİZ TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE BAŞVURU YAPACAĞIM BİLGİLERİNİZE

 • 20 Ekim
  09:52

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri