05 Eylül 2013

Hyundai Assan Ön Tampondaki Boyalar Söküldü!

Elit otomatik 17 05 2013 tarihinde sıfır Küçükköy Erk Plaza'dan i 30 aldım. Araç yıkandığında on tampondaki boyaların sokulduğunu gördüm. Servise gittiğimde sorunu bildirdim. Yıkama hatası olduğunu söylediler. Kendi bünyesindeki yıkamada ustanın gözetimi altında tekrar yıkanmasını rica ettim. Yıkanan aracın boyasının daha fazla çıktığı gözüktü.

Bundan önce 2007 ve 2011 i30 aracım vardı. Sistemde görürsünüz ben bu araçlarımı da aynı yıkamacıda yıkatıyordum. Böyle bir sorunla karşılaşmadım .Bu durumdan çok rahatsız oldum gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Cevap istiyorum.

Yaşar 540 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön