Hyundai Assan Ön Farlar Çatlak...

İsmail T. |

Her iki ön farımda da kendiliğinden kılcal çatlaklar oluşmakta. Aracım 2011 model. Hyundai Afyon servisine götürdüm. Dış etkenlerden meydana geldiğini söylediler. Bu tarz çatlakların dış etkenler dolayısıyla oluşabileceğini düşünmüyorum. Zira yaşadığım yer anormal hava koşullarına sahip değil yani imalatın yapıldığı standartların ötesinde bir durum söz konusu değil. Bu durumun Hyundai tarafından değerlendirilip mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Far ve Sinyaller Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  08:08

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri