Hyundai Assan Ön Arka Tampon Cila Atıyor!

Barış T. |

Ben 2 yıl önce Hyundai Assan'dan araba aldım ve arkadaşlarımın alma Hyundai Assan iyi bir araba değil demesine rağmen yine i 30 aldım ama keşke arkadaşlarımı ve dostlarımı dinleseydim de almasaydım servisten çıkamıyorum, ömrüm hayatım orada geçti. Arabanın ön ve arka tamponun boya cilaları attı, vites kolunu 5 sefer değiştirdim, direksiyon simidi değiştirdim şimdi de ön tamponu değiştireceğim. Bir daha evin önüne değil mahalleye sokmayacağım.

Etiketler :

Boya Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  08:40

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri