Hyundai Assan Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermedi.

Tunc S. |

1 hafta önce aldığımız 0 araçta hissetme yok müşteri temsilcilerini aradık 3 gündür konuşuyoruz yetkili sıfatıyla görüştüğümüz kişi soracağım dedi. Bugün aradı yok onla bunla görüştük kritik yaptık ama siz haksızsınız size söylenmiş bu modellerde hissetme yok zaten gibisinden kavramlarla lastik talebimizi geri çevirdi.

Müşteri her zaman haklıdır prensibini bozarak müşteriye empati kurmayarak bizi mağdur durumda bıraktı şikayet ederiz sözlerimi hiç kale almadan istediğinizi yapın yinede veremeyeceğiz diyerek koskoca Hyundai Assan kimliğini ve vizyonunu hiçe saydığını düşünüyorum. Ne bayi ne de müşteri hizmetleri bizi kale aldı daha 10 liraya Hyundai mi oradan kaçarım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tunc S.
  14 Ocak
  19:01

  Karpuzmu aldık bakalım lastıgıvarmı die

 • Tunc S.
  14 Ocak
  18:59

  Koskoca hyundai müşteri haklı yerine müşteri haksız bizde bile bakıp dedi sanki karpuz tarladan dahada asla asla

 • 02 Ocak
  08:30

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri