30 Ocak 2014

Hyundai Assan MTV Ödemesini Yapmadı

Bir markanın gelecek devamı için güven şarttır. Ben bu güveni yitirdim hatta şok oldum.
Bugün MTV'nin ödenmediğini öğrendim. Sonra satış temsilcimin işten ayrıldığını onun sözlü olarak formalite icabı imzalattığı evrakların altına not düşüyorum dediği halde düşmediğini, kendisine bir türlü ulaşılamadığını, sözlerin uçup yazının kaldığını da Müdürünüzden öğrendikten sonra pes diyorum.

Peki ben neden sıfır bir araç almış oldum onuda idrak edemedim. Mevlana Bulvarı Ata Hyundai'nin sevisine leke sürmesini kınıyorum. Bunun cezası verilmeli.

Arzu 289 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön