26 Aralık 2014

Hyundai Assan Mersin Mezitli Servis Personelinin Davranışı.

Geçen yıl kaza yaptığım Hyundai Assan Getz aracımı, 2008 yılında 2. el satış kısımından aldığım Mersin Mezitli Derya Otomotiv servisine götürdüm. Birkaç gün serviste kaldı ve hasar tespiti yapıldı. Derya Otomotivin çıkarmış olduğu masraf biraz fazla geldiğinden, başka servislerden de fiyat almak istediğimi belirttiğimde, hasar tespiti için normalde aldıkları ücretten daha yüksek fiyat talep ettikleri gibi görüşmek istediğim servis yetkilisi bir de kabaca ve yüksek sesle ve esnaflığa yakışmayacak tarzda benimle konuştu. Aracımı özel bir serviste yaptırdım. O günden beri Hyundai Assan servisine gitmiyorum. Daha önce beğendiğim modelleri varken markadan soğudum. Soranlara da deneyimimi anlatıyorum.

Ahmet 4.013 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 06 Ocak 2015

    Sorularınıza verdiğim cevaplara açıklık getirmek için yazıyorum. Şikayet durumlarında sıradan firmalar dahi geri dönüş yapıp, sizi dinleyebiliyor. 2. sorudaki çözüm aşamasında uygulanan yöntem denen şey bu ise; klasik. Firma bir çözüm üretmediği gibi, "böyle olaylar olur olmaz şikayetlerinizi bildirin, bu kadar beklemeyin" diye de akıl verdi arayan kişi, bir azarlamadığı kaldı. Hyundai Assan, bu mantalite ile tercih edeceğim bir marka olacak gibi gözükmüyor.

  • Hyundai Assan Temsilcisi29 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

  • Ahmet 26 Aralık 2014

    Hizmet sektöründe yer alan firmalar, çalıştıracakları personeli özenli seçmeli, iyi eğitmeli ve düzenli olarak takip etmeli. Servis anlamında düzenli bir müşterilerini, potansiyel bir alıcılarını bir personelin hatalı tutumu yüzünden kaybedebiliyorlar. Hatta insanlar yaşadıkları sorunlar nedeniyle marka hakkında olumsuz referans olabiliyor. İyi marka kolay olunmuyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön