25 Temmuz 2014

Hyundai Assan Kusurlu Aracı Değişim Yapmıyor.

19.11.2013 tarihinde yetkili bayiiden aldığım sıfır aracım daha 8 ay olmasına rağmen 3 defa motor arıza ışığı hatası verdi. Birincisinde benzinden dolayı olduğu ikincisinde motora kedi girip sokatlere zarar verdiği üçüncüsünde de soketlerde geçici bir arıza olduğu söylendi. Ve aracımda boya atması oldu garantiden boyanacağı söylendi değer kaybından kabul etmedim.

Bu kadar sık hatanın olmasından dolayı bayiiye aracımın değişim talebini ilettim.Hataların onlardan kaynaklı olmadığı için değişimini kabul etmediler. Bu kadar hata tesadüf olamaz.Tüketici haklarına göre değişim hakkım var.Hyundai Assan'ın konuyla ilgilenmesini rica ediyorum, aksi takdirde avukatım aracılığı ile yasal işlem başlatacağım.

Kamil 3.015 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön