Hyundai Assan Kusurlu Araç Satışı.

Mustafa Resat C. |

Sıfır araçta Şok. Hyundai Assan'a yakışmayan tavır. Çok büyük bir fabrikada çok ileri teknoloji kullanılarak konusunda çok iyi yetişmiş uzmanlar tarafından üretilen bir araçta söylenene göre Hayatınızın bir sokete bağlı olduğunu biliyor muydunuz ve tekrar o aracı kullanarak gitmek zorunda bırakılıyorsunuz.

Üstelik aracınız sıfır 15 günlük. Firma yetkilileri sadece sizi sözlü oyalama taktiğindeler. Yazılı belge ve cevap veremiyorlar. Doktor indirimi ile aldığım araçta TTB ve TDB tarafından meslektaşlarımın uyarılması için çalışacağım. Bilgi vermeden ve izin almadan araca müdahale ediyorlar. Tekrarlarmı ya cevap veremiyorlar.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  09:16

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri

 • Mustafa Resat C.
  20 Aralık
  14:17

  Hareket halinde direksiyonunuz kitlenip ölmez ve aracı servise götürürseniz hata sizde ölürseniz hata bizde ÖLSEYDİNİZ diyen zihniyete Hyundai çalışanı denir

 • Mustafa Resat C.
  19 Aralık
  16:40

  tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, **ayıplı mal** olarak kabul edilir.

  Tüketici, malın teslimi tarihinden itibaren*** otuz gün *** içerisinde ayıbı satıcıya bildirmekle yükümlüdür. Tüketici bu durumda, bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız misliyle değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi ya da ücretsiz onarım isteme haklarına sahiptir