10 Ekim 2014

Hyundai Assan Konya İrent Personelin Tavırları!

15. 08. 2014 tarihinde servise 60 bin bakımı ve sağ kapıdaki hasardan(çizik) dolayı servise Hyundai i20 aracımı bıraktım. Bir gün içerisinde kasko experi geldi ve araç yapılmaya başlandı, bu işlemden sonra aracın 3 gün içinde çıkacağı söylendi, ayrıca aracı teslim etmeden farklı bir şehirde yaşadığımı ve Konya da kısa süreli kaldığımı işlem kısa sürerse bırakacağımı bildirdiğimde, 3- 4 güne teslim ederiz denildi.Araç tarafıma 7 günü aşan bir sürede teslim edilmiş olup telefonu her aradığımda yetkili ters konuşmalar yapmıştır. (Arayacağız dedik ya) Yeni bakımlarda servise gitmemeyi düşünüyorum. Artık Hyundai kullanmak istemiyorum servis çalışanlarınız sayesinde.

Emre 6.420 Okunma

Cevaplar

 • Emre 08 Kasım 2014

  Ben Standart cevap verildiğini belirtiryorum, cevaben tekrar standart mesaj atılıyor. halen arayan yada ulaşan olmadı.

 • Emre 15 Ekim 2014

  Sorun çözülmedi

 • Emre 15 Ekim 2014

  Yukarıda vermiş olduğunuz Standart cevap sorunlarımı çözmedi. Herhangibir arayanda olmadı. insanları çok güzel geçiştiriyorsunuz.

 • Hyundai Assan Temsilcisi13 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön