Hyundai Assan Konya İrent Personelin Tavırları!

Emre B. |

15. 08. 2014 tarihinde servise 60 bin bakımı ve sağ kapıdaki hasardan(çizik) dolayı servise Hyundai i20 aracımı bıraktım. Bir gün içerisinde kasko experi geldi ve araç yapılmaya başlandı, bu işlemden sonra aracın 3 gün içinde çıkacağı söylendi, ayrıca aracı teslim etmeden farklı bir şehirde yaşadığımı ve Konya da kısa süreli kaldığımı işlem kısa sürerse bırakacağımı bildirdiğimde, 3- 4 güne teslim ederiz denildi.Araç tarafıma 7 günü aşan bir sürede teslim edilmiş olup telefonu her aradığımda yetkili ters konuşmalar yapmıştır. (Arayacağız dedik ya) Yeni bakımlarda servise gitmemeyi düşünüyorum. Artık Hyundai kullanmak istemiyorum servis çalışanlarınız sayesinde.

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  08 Kasım
  23:14

  Ben Standart cevap verildiğini belirtiryorum, cevaben tekrar standart mesaj atılıyor. halen arayan yada ulaşan olmadı.

 • Emre B.
  15 Ekim
  12:47

  Sorun çözülmedi

 • Emre B.
  15 Ekim
  12:46

  Yukarıda vermiş olduğunuz Standart cevap sorunlarımı çözmedi. Herhangibir arayanda olmadı. insanları çok güzel geçiştiriyorsunuz.

 • 13 Ekim
  08:44

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri