14 Haziran 2013

Hyundai Assan İşçilik Ücreti Ve İlgisizlik!

Hundai İ 20 aracımı 2 gün önce Muğla Fethiye de Acarlar Hundai yetkili servisine götürdüm. sağ olsun arkadaşlar 30 dk. içinde aracın 30. 000 servis bakımını yaptılar. Ama servisin çıkarmış olduğu faturada 1, 5 saat servis işçiliği yazılmış bu duruma itiraz edince de sistemin otomatik 1, 5 saat yazdığını söylediler.

Bu arada sağ olsun Acarlar Hundai servisinde söylediği bir şey de aracın yıkama işleri servis bakım işçiliğine giriyormuş ,bu da ayrı bir konu. Arabayı yıkatmadığım içinde ayrıca suçlu oldum. çünkü aracın işi erken bitmiş oluyor. daha sonra bu konuyu Hundai merkeze arayıp bildirdim onlarda faturayı gönderin konu ile biz ilgileneceğiz dediler, fakat 2 günden bu yana onlardan da ses çıkmadı.

Ali 477 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi14 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön