20 Mayıs 2014

Hyundai Assan İnoto Servisi İlgisiz.

30 bin bakım için servise geleceğimi ve tüm sorunlarımı söyledim servis kaydını açmalarını önceden rica ettim. Servise gittiğimde ilgili arkadaş araç yıkamaya gitmiş. Servis kabulde çalışan personele araç yıkatan tek şube burası. 1 saat bekledikten sonra personel geldi. Servise gelmeden önce söylememe rağmen kaydım açılmamıştı.

Ailece gittiğimizden şehir merkezine ulaşabileceğimiz araçta yoktu bizi merkeze bıraktırmasını rica ettim ne yazık ki sıfır araç satın alırken mini etekli bayan ve lüks arabayla beni yerimden aldırtan şube ailecek ortada kaldığımız zor bir vakitte bizi çarşıya bıraktırmadı. Bunun üzerine sinirlendim ve tekrar 150 km uzaklıktaki evime döndüm.

Ali 1.165 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön